COBAN KOPEGi YAVRULARININ SEViMLi ve KOMiK VS ANLARI

Bahçede birbirleri ile can sıkıntılarını gidermek için vakit geçiren Çoban Köpeği Yavrularının sevimli ve komik vs anları. Amatör olarak ceç telefonuyla kaliteli bir çekim olmuş, izlerken köpek yavrul..

ÇOBAN KÖPEĞi YAVRULARININ SEViMLi ve KOMiK VS ANLARI

Bahçede birbirleri ile can sıkıntılarını gidermek için vakit geçiren Çoban Köpeği Yavrularının sevimli ve komik vs anları. Amatör olarak ceç telefonuyla kaliteli bir çekim olmuş, izlerken köpek yavruları sizi gülümsetirken, mutlu hissetirecek.

Anadolu Çoban Köpek yavruları, anne sütü ile karınlarını doyurduktan sonra eğer etrafta onların dikkatini çekecek ve eğlendirecek bir oyuncak v.b bir şeyler bulamazlarsa. Yavrular direkt birbirleri ile oyun oynamaya başlayacaklardır. Bu oynadıkları oyunlarla, hem kendilerini eğitecek, hem de yemek sonrası rahatsız eden enerjilerini boşaltacaklardır.

anadolu-coban-kopegi-yavrularinin-sevimli-oyunlari-ve-vs

Çoban Köpeği yavruları, birbirleriyle oyun oynarken, bazen aşırıya kaçabilir. Birbirlerinin, canlarını yakabilir. Bu durum sizi korkutmasın, bırakın zamanları varken, ellerinden geldiklerince doya doya oynasınlar. Bu oynadıkları oyunlarda, kendi aralarındaki lideri de belirlemiş olacaklardır. 

Özel Rica :

KangalTV olarak; Anadolu Çoban Köpekleri videolarını derleyip, düzenleyerek hazır hale getiriyoruz. Lütfen; desteklerinizi esirgemeyiniz, bu güzellikleri dostlarınızla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz. Saygılarımızla.

Anadolu Çoban Köpekleri ile ilgili videoları BURAYA TIKLAYARAK izleyebilirsiniz.


0 Yorumlar
Hiçbir Yorum Bulunamadı

Kategoriler

İlgili Makaleler

İlgili Videolar