DANAYA PiTBULL KOPEGi SALDIRDI VE YARDIMINA ANNESi KOSTU

Sahipleri tarafından gezdirilirken ellerinden kurtulup, bir anda danaya pitbull köpeği saldırdı ve yardımına annesi koştu. Pitbull o kadar inat etti ki, sahipleri bile ona sözünü geçiremedi. Söz dinle..

DANAYA PiTBULL KÖPEĞi SALDIRDI  VE YARDIMINA ANNESi KOŞTU

Sahipleri tarafından gezdirilirken ellerinden kurtulup, bir anda danaya pitbull köpeği saldırdı ve yardımına annesi koştu. Pitbull o kadar inat etti ki, sahipleri bile ona sözünü geçiremedi. Söz dinlemeyen Pitbull köpeği hem daha genç olan danaya hem de annesi olan ineğe arkası arkasına güçlü çeneleriyle saldırmaya devam etti.

Video amatör cep telefonu ile çekime alınıyor, etraftaki insanların konuştuğu dile bakılırsa Pitbull köpeğinin saldırı anlarının Güney Amerika ülkelerinden birinde olduğu anlaşılabiliniyor. Köken olarak ve isim olarak da Pitbull köpekleri, Amerikan Pitbull Terrier olarak geçmekte. 

Wikipedia da Pitbull köpeklerinin tanımı hakkında şu bilgi geçmektedir; Pitbull, Amerika Birleşik Devletleri'nde bulldog ve teriyerlerden gelen bir köpek türü için kullanılan bir terimdir. Amerikan Pitbull Terrier ırkının kısaltması olarak kullanılır. Bu terim ilk olarak 1927'de kullanılmıştır.

Pitbull, sahipleri tarafından kontrol altında tutulmayınca bu durumu fırsat bilip otlayan daha yeni yavruluktan gençliğe adım atan danayı ilk hedefine alıyor. Onun direkt en zayıf bölgelerinden olan ayalarına saldırıya geçiyor. Dana Pitbull köpeği tarafından gördüğü atak karşısında, kendini tekmeleri ile korumaya çalışıyor. Bir kaç tekmesi Pitbulla denk gelse de Pitbull Terrier inatla, dananın en hassas yerlerini ısırmaya devam ediyor.

DANAYA PiTBULL KOPEGi SALDIRDI VE YARDIMINA ANNESi KOSTU

Dana bu ısırıklar karşısında canı yanmasıyla, bağırmaya başlayınca hemen yardımına yakınında bulunan annesi koşuyor. Dana daha tecrübesiz olduğu için annesinin arkasına saklanmaya çalışıyor. Annesi Pitbul köpeğine defalarca boynuz darbeleri ile karşı koysa da, bunda etkili olamıyor.

Pitbull Köpeği, ineğin boynuna saldırarak orada bir müddet asılı kalıyor. Sahiplerinin de bu durumu sonlandırmak için ellerinden geleni yapmaya, Pitbullu durdurmaya çalışan hareketlerde bulunsalarda. Bunda pek başarılı olamıyorlar. Pitbull Köpeği o kadar inatçı çıkıyor ki, adeta dana ve annesi ineği öldürmek için çok direnç gösteriyor.

Pitbullun sahipleri, köpeği etkisiz hale getirmek için biraz kaba kuvvet kullanıyorlar. Pitbull sopalarla defalarca vurulmasına karşın, bu darbeler karşısında hiç etkilenmiyerek, genç dana ve annesine saldırılarını sürdürmeye devam ediyor. Videonun sonlarına doğru, bir boşluğunu yakalayan köpeğin sahipleri, Pitbull Köpeğini tasmasından zorda olsa tutmayı başarıyorlar ve Pitbull köpeğini o bölgeden uzaklaştırıyorlar.

Özel Rica :

KangalTV olarak; Pitbull Köpek videoları ve makalelerini derleyip, düzenleyerek hazır hale getiriyoruz. Lütfen; makalelerimizi dostlarınızla paylaşarak, bizlere desteklerinizi esirgemeyiniz. Saygılarımızla. 

Pitbull Köpekleri ile ilgili videolar ve makaleler için BURAYA TIKLAYINIZ.

0 Yorumlar
Hiçbir Yorum Bulunamadı

Kategoriler

İlgili Makaleler

İlgili Videolar