DEV COBAN KOPEGi AZ KALDI KOLUNU KOPARACAKTI

Kafesinde bağlı olarak bulunan Dev Çoban Köpeğine yaklaştı, yavaş yavaş tasmasına zincirini takmaya çalıştı ama Çoban Köpeği az kaldı, adamın kolunu koparacaktı.

DEV ÇOBAN KÖPEĞi AZ KALDI KOLUNU KOPARACAKTI

Kafesinde bağlı olarak bulunan Dev Çoban Köpeğine yaklaştı, yavaş yavaş tasmasına zincirini takmaya çalıştı ama Çoban Köpeği az kaldı, adamın kolunu koparacaktı.

Çoban Köpekleri ve diğer bahçede bakılan köpekler için, gezen zincir yapılması pek alışıla gelmiş durumlardan birisidir. Gezen zincirle bahçede bakılan Köpekler, bahçenin her tarafına müdahalede daha etkili olabiliyorlar. Hem bahçeye giren kişiyi korkutuyor hem de köpek zincire bağlı olduğu için bahçeden firar eden köpeklerin, diğer canlılara zarar verişi ortadan kaldırılıyor. 

Bahçesine Anadolu Çoban Köpeği için gezen zincir yaptıran sahibi; bu durumu cep telefonu ile o anları kayıt altına alıyor. Video izlendiğinde anlaşılan şu ki; Gezen zincirin çalışıp çalışmadığını kontrol etmek amacıyla, Çoban Köpeğinin tasmasına zincir takılmaya çalışılıyor.

dev-coban-kopegi-az-kaldi-adamin-kolunu-koparacakti

Zinciri takan ağabeyimiz, köpeğe yaklaşırken bayağı stresli olduğu ve doğal olarak bu kadar dev bir köpekten çekindiği o anlardaki halinden belli oluyor. Bu korku ve çekinceyi sezen Çoban Köpeği, saldıracağı anı için kendi pozisyonunu alıyor. Köpeğin de bu durumdan huzursuzlandığını gören ağabeyimiz, o da kendini refleks olarak geri çekerken, Çoban Köpeği ilk atağını gerçekleştiriyor. Ve ayağa kalkıyor, ayağa kalkması ile dev cüssesi ortaya çıkıyor. Çoban Köpeği bir anda ağabeyimiz koluna doğru ısırma eylemini gerçekleştiriyor.

Şükür ki; Ağabeyimiz, dengesini kaybederek yere düşmüyor ve bu olayı profesyonelce, soğuk kanlılıkla geciştiriyor. Anadolu Çoban Köpeği, bağlı olduğu yerden bir kaç daha hamle yapsa da, zincirinin sağlam bağlı oluşu nedeniyle saldırı olayını sürdüremiyor.

Özel Rica :

KangalTV olarak; Anadolu Çoban Köpekleri videolarını derleyip, düzenleyerek hazır hale getiriyoruz. Lütfen; desteklerinizi esirgemeyiniz, bu güzellikleri dostlarınızla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz. Saygılarımızla.

Anadolu Çoban Köpekleri ile ilgili videoları BURAYA TIKLAYARAK izleyebilirsiniz.

Yorumlar 0

Hiçbir Yorum Bulunamadı