KANGAL KOPEKLERi VS YILAN

Merada koyunların korumalığını yapan Kangal Köpekleri, yerde bulunan yılanı görünce, onu etkisiz hale getirmek için aralarından bir Kangal Köpeği, Yılan ile Vs yaptı. Bu anları da sahibi olan emekçi Ç..

KANGAL KÖPEKLERi VS YILAN

Merada koyunların korumalığını yapan Kangal Köpekleri, yerde bulunan yılanı görünce, onu etkisiz hale getirmek için aralarından bir Kangal Köpeği, Yılan ile Vs yaptı. Bu anları da sahibi olan emekçi Çoban kardeşimiz, cep telefonu ile çekmeye çalışmış.

Kangal köpekleri, korudukları sürüleri yırtıcı hayvanlardan korurken, bulundukları arazilerde yılanlarla da karşılaşmaları olağan olmakta. Yılanları da tehlike olarak gören Kangallar, onları ustalıkla bertaraf etme konusunda oldukça tecrübeli Çoban Köpekleridiriler.

kangal-kopekleri-yilanla-vs-yaparsa

Doğada tehlikeler sadece yırtıcı hayvanlar olmadığı gibi gözle görülmeyen ve doğada gerek insanlara gerekse de evcil hayvanlara zarar vereceklerin en başlarında, hiç şüphesiz Yılanlar geliyordur.

Yılanlar, koyun veya inekleri ısırdığında bulunan güçlü zehirleri ile hayatlarını sonlandıracak güçte olduğu bilinmektedir. Bu nedenledir ki; Çoban Köpeklerinin genlerine işlenen, koruyuculuk hisleri zarar verecek hayvanları, bertaraf etme üzerine oluş sebebi ile merada karşılaşılan Yılan türevi canlıları da yok etmek üzerinedir.

Özel Rica :

KangalTV olarak; Kangal Köpekleri Videoları ve Makalelerini derleyip, düzenleyerek hazır hale getiriyoruz. Lütfen desteklerinizi esirgemeyiniz. Bu güzellikleri ve değerlerimizi, dostlarınızla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz. Saygılarımızla. 

Kangal Köpekleri ile ilgili video ve makaleleri BURAYA TIKLAYARAK  görebilirsiniz.

Yorumlar 0

Hiçbir Yorum Bulunamadı