KANGAL ve COBAN KOPEKLERi YARISMASINDA PODYUMU TiTRETEN DEV

Son zamanlarda pandemi gerekçesiyle düzenlenemeyen, Kangal ve Çoban Köpekleri yarışmaları özlemlerle anılır oldu. Eski zamanlarda çekilmiş köpek yarışmasında, podyumu titreten dev Çoban Köpeğini izley..

KANGAL ve ÇOBAN KöPEKLERi YARIŞMASINDA PODYUMU TiTRETEN DEV

Son zamanlarda pandemi gerekçesiyle düzenlenemeyen, Kangal ve Çoban Köpekleri yarışmaları özlemlerle anılır oldu. Eski zamanlarda çekilmiş köpek yarışmasındapodyumu titreten dev Çoban Köpeğini izleyeceksiniz.

Her ne kadar düzenlenen köpek yarışmalarında, gözlerin üzerine doğrultulduğu köpeklere rast gelmiş olsanızda. Aralarından sadece bir tanesi gönülleri fetih eden birinciliğe sahip oluyor. Amatör olarak çekilen bu videoda da, Anadolu topraklarında soyuna az rastlanır dev çoban köpeğini izleyeceğiz.

Kangal-ve-voban-kopekleri-yarismasi-dev-coban-kopegi

O öyle bir dev Çoban Köpeği ki; Sahibi, podyumda Çoban Köpeğini gezdirirken bile zor zapt ediyor. Çoban Köpeği, o kadar asaletli podyumda yürüyor ki, etrafında ona havlayan ve hırlayan bir tane kangal veya diğer Anadolu Çoban Köpeği olanlara bakmıyor, kaale bile almıyor.

Sahnede bulunan Dev Çoban Köpeği, jürinin de dikkatini çektiği belli oluyor ki, yarışmaya gelen izleyiciye alkışlaması için anonsta bulunuyor. Dev Çoban köpeği diğer yarışmaya gelen köpeklerin de, sağlıklı katılım göstermesi için podyumun müsait yerine alınıyor.

Özel Rica :

KangalTV olarak; Anadolu Çoban Köpekleri videolarını derleyip, düzenleyerek hazır hale getiriyoruz. Lütfen; desteklerinizi esirgemeyiniz, bu güzellikleri dostlarınızla paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz. Saygılarımızla.

Anadolu Çoban Köpekleri ile ilgili videoları BURAYA TIKLAYARAK izleyebilirsiniz.

Yorumlar 0

Hiçbir Yorum Bulunamadı