KURT RESMEN OLiMPiYATLARA HAZIRLANIYOR - WOLF FLYiNG

Bu videoyu izlediğinizde bir şeylerden kaçan Kurt, resmen olimpiyatlara hazırlanıyor dedirtecek hızda olabileceğini göreceksiniz. Kurt, metrelerce yükseklikte çevrilmiş çitlerden tek zıplayışta atlıyo..

KURT RESMEN OLiMPiYATLARA HAZIRLANIYOR - WOLF FLYiNG

Bu videoyu izlediğinizde bir şeylerden kaçan Kurt, resmen olimpiyatlara hazırlanıyor dedirtecek hızda olabileceğini göreceksiniz. Kurt, metrelerce yükseklikte çevrilmiş çitlerden tek zıplayışta atlıyor. İnsan, bir Kurdun bu kadar yetenekli olmasının imkansızlığına şahit oluyor.

Amatörce ve cep telefonu ile çekilen o anlarda, videoya alan kişilerin kendi araçlarında olduğu, Kurdu daha önceden görüp, o anları kayıt altına aldıkları anlaşılıyor. 

Mevcut tarlaların her iki tarafı da, aynı sistem çitler ile çevrilmiş olup, çitlerin üstlerine dikkatlice bakıldığında, dikenli teller ile bitirldiği görülüyor. Kurt metrelerce yükseklikte olan ilk çitlerden, hiç zorlanmadan atlıyor. Kurdu gören ve o anlara şahit olan etraftaki kişiler, Kurdun dikkatini dağıtma için ya da bölgeden uzaklaşması için bağırışları duyuluyor.

KURT RESMEN OLiMPiYATLARA HAZIRLANIYOR - WOLF FLYiNG

Kurt bu seslere kulak asmayarak ve yoluna devam ederek, seri biçimde yolun ortasına düşüyor. İkince çitlere yaklaşınca, tereddütsüz olarak tek hamlede yüksek çitlerden bir çırpıda atlıyor.

Karşı tarafa hiç yara almadan ve çitlere takılmadan atlayan Kurt, belli bir mesafeye katettikten sonra seslerin geldiğin yöne doğru sadece bir bakış atarak, yoluna devam ediyor.

O yönden bir zarar gelmeyeceğini gören ve hisseden Kurt, temposunu düşürmeyerek, o bölgeden kendinden emin bir şekilde uzaklaşarak, gidiyor.

Özel Rica :

KangalTV olarak; Kurt saldırı videoları ve makalelerini derleyip, düzenleyerek hazır hale getiriyoruz. Lütfen makalelerimizi dostlarınızla paylaşarak, bizlere desteklerinizi esirgemeyiniz. Saygılarımız ve Sevgilerimizle. 

Kurtlar ile ilgili makaleli videoları BURAYA TIKLAYARAK izleyebilirsiniz.

0 Yorumlar
Hiçbir Yorum Bulunamadı

Kategoriler

İlgili Makaleler

İlgili Videolar